Школска 2013/2014

КЛАВИРСКИ ОДСЕК

ТАКМИЧЕЊЕ „МЛАДИ ВИРТУОЗ“ (23.-28. мај 2014. године)
Јована Узуновић, 2. разред
класа: Вера Јашмак
II награда
Милица Младеновић, 1. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
Марија Павловић, 1. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
ПИЈАНИСТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „ЈОСИП СЛАВЕНСКИ“, НОВИ САД (16.-18. мај 2014. године)
Милица Опачић, 4. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ПЕТАР КОЊОВИЋ“ (5.-12. мај 2014. године)
Михајло Узуновић, 2. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА, НИШ (27.-31. март 2014. године)
Јована Узуновић, 2. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
Милица Младеновић, 1. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
Марија Павловић, 1. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
МЕЂУНАРОДНИ МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ, АРАНЂЕЛОВАЦ (21.-23. март 2014. године)
Павле Стојковић, 1. разред
класа: Емилија Цветковић
I награда
Урош Јовановић, 3. разред
класа: Марија Симић
I награда
ТАКМИЧЕЊЕ „BELGRADE CHOPIN FEST“ (28. фебруар 2014. године)
Галина Николин, 6. разред
класа: Сандра Николин
I награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“ (15.-19. фебруар 2014. године)
Милица Миловановић, 2 разред
класа: Вера Јашмак
II награда
Катарина Лемајић, 3. разред
класа: мр Ивана Комненић
II награда
Јована Узуновић, 2. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
Милица Опачић, 4. разред
класа: Вера Јашмак
III награда

 

ГУДАЧКИ ОДСЕК

ТАКМИЧЕЊЕ „МЛАДИ ВИРТУОЗ“ (23.-28. мај 2014. године)
Милица Илић, 1. разред
класа: Љиљана Грујић Анакиев
I награда
Нађа Тричковић, 2. разред
класа: Лара Обреновић
I награда
Тара Арсић, 1. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
Душан Радоичић, 1. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
Никола Веселиновић, 2. разред
класа: Љиљана Грујић Анакиев
II награда
Александар Стојановић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“, МЛАДЕНОВАЦ (20.-22. мај 2014. године)
Исидора Костић, 1. разред
класа: Иван Симеуновић
I награда
Ирина Цветић, 1. разред
класа: Иван Симеуновић
I награда
Јелена Лунић, 2. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
Нада Симић, 2. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
Сергеј Мартић, 4. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (8.-14. мај 2014. године)
Мина Митровић, 5. разред виолончела
класа: Исидора Мирковић
I награда
Татјана Врачар, 2. разред контрабаса
класа: Магдалена Ранчић
I награда
Јана Стојковић, 5. разред виоле
класа: Смиљана Младеновић
II награда
МЕЂУНАРОДНИ МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ АРАНЂЕЛОВАЦ (21.-23. март 2014. године)
Катарина Милојевић, 2 разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Исидора Станић, 5. разред
класа: Иван Сименуновић
II награда
Павле Стојковић, 3. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
II награда
Нада Симић, 2. разред
класа: Иван Симеуновић
III награда
Јана Стојковић, 5. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
III награда

ДУВАЧКИ ОДСЕК

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ПЕТАР КОЊОВИЋ“ (5.-12. мај 2014. године)
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
лауреат
МЕМОРИЈАЛ „ДУШАН ПРОТИЋ“ (12. март 2014. године)
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
Урош Јовичић, 2. разред средње тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“ (15.-19. фебруар 2014. године)
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
лауреат
Василиса Медојевић, 4. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „АНТОН ЕБЕРСТ“, НОВИ САД (28.11.-2.12.2013. године)
Василиса Медојевић, 4. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
III награда
СМОТРА МУЗИЧКИХ ТАЛЕНАТА, СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ (16.-17. новембар 2013. године)
Василиса Медојевић, 4. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда

ГИТАРСКИ ОДСЕК

ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (8.-14. мај 2014. године.)
Милун Шуњеварић, 3. разред
класа: Урош Теофиловић
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ 
Милун Шуњеварић, 3. разред
класа: Урош Теофиловић
I награда
Димитрије Младеновић
класа: Ангел Шијаков
I награда
Василија Јашић
класа: Ангел Шијаков
II награда
Алекса Ђурђевић
класа: Јана Миленковић
II награда
Вања Гачић
класа: Банко Банковић
похвала

 

ХАРМОНИКА

МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“, МЛАДЕНОВАЦ (20.-22. мај 2014. године)
Лука Перуничић, 2. разред
класа: Стефан Ушљебрка
I награда
ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ „МЕХФЕСТ“ (7.-9. март 2014. године)
Василије Петричевић, 2. разред
класа: Лазар Екмеџић
I награда
Лука Перуничић, 2. разред
класа: Стефан Ушљебрка
II награда

 

СОЛО ПЕВАЊЕ

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ЛАВ МИРСКИ“, ОСИЈЕК (9.-11. мај 2014. године)
Силван Јанковић, 1. разред средње
класа: Наталија Радић
II награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ СОЛО ПЕВАЧА „БРУНА ШПИЛЕР“, ХЕРЦЕГ НОВИ (27.-30. март 2014.)
Силван Јанковић, 1. разред средње
класа: Наталија Радић
I награда
ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА „МИТА ТОПАЛОВИЋ“ (8. фебруар 2014. године)
Балша Бјелогрлић, 1 разред
класа: Кристина Ашковић
I-1 награда
Ђорђе Прокић, 1. разред
класа: Кристина Ашковић
III-2 награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ СОЛО ПЕВАЧА „ЛАЗАР ЈОВАНОВИЋ“(14.-17. децембар 2013. год.)
Силван Јанковић, 1. разред средње
класа: Наталија Радић
II награда
Маја Павковић, 3. разред средње
класа: Кристина Ашковић
III награда
 ТАКМИЧЕЊЕ „СРПСКА СОЛО ПЕСМА“, МЛАДЕНОВАЦ (16.-17. новембар 2013. године)
Маја Павковић, 3. разред средње
класа: Кристина Ашковић
I награда
Силван Јанковић, 1. разред средње
класа: Наталија Радић
I награда
Васја Поповић, 2. разред
класа: Наталија Радић
I награда
Теодора Јованов, 1. разред
класа: Вјера Аџић
I награда
Балша Бјелогрлић, 1 разред
класа: Кристина Ашковић
I награда
Ања Шукунда, 4. разред средње
класа: Вјера Аџић
II награда
Ана Крстановић, 2. разред
класа: Кристина Ашковић
III награда
Тамара Митровић, 1. разред
класа: Кристина Ашковић
III награда
Ђорђе Прокић, 1. разред
класа: Кристина Ашковић
III награда
Софија Исаиловић, 2. разред
класа: Кристина Ашковић
похвала

 

КАМЕРНА МУЗИКА И ОРКЕСТАР

ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (8.-14. мај 2014. године)
КАМЕРНИ ДУО
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
Ана Марија Лазовић, 5. разред клавира
класа: Душица Урошевић
I награда
Гудачки оркестар ОМШ
диригент: Иван Симеуновић
II награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ
КАМЕРНИ ДУО
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
Ана Марија Лазовић, 5. разред клавира
класа: Душица Урошевић
II награда
ВОКАЛНО-ИНСТРУМЕНТАЛНИ ДУО
Ања Шукунда, 4. разред средње соло певања
класа: Вјера Аџић
Јелена Стевановић, 3. разред средње клавира
класа: Душица Урошевић
II награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“ (15.-19. фебруар 2014. године)
КАМЕРНИ ДУО
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
Ана Марија Лазовић, 5. разред клавира
класа: Душица Урошевић
II награда
КАМЕРНИ ДУО
Ања Шукунда, 4. разред средње соло певања
класа: Вјера Аџић
Јелена Стевановић, 3. разред средње клавира
класа: Душица Урошевић
II награда
ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА „МИТА ТОПАЛОВИЋ“ (8. фебруар 2014. године)
КАМЕРНИ ДУО
Илија Станић, 3. разред тромбона
класа: Вера Ристић
Ана Марија Лазовић, 5. разред клавира
класа: Душица Урошевић
I награда