Школска 2014/2015

КЛАВИРСКИ ОДСЕК

4. МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ „ФАНТАСТ“, БЕЧЕЈ
Ина Ђукановић, 3. разред
класа: Ива Деспотовић
III награда
Милица Васић, 5. разред
класа: Ива Миланов
III награда
Нина Поповић, 3. разред
класа: Блаженка Поповић
III награда
59. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА 
Катарина Лемајић, 4. разред
класа: Ивана Комненић
II награда
13. ФЕСТИВАЛ МШ“ПЕТАР СТОЈАНОВИЋ“, УБ
Ања Грујић, 1. разред
класа: Ива Миланов
I награда
Теодора Грујић1. разред
класа: Ива Миланов
I награда
Павле Стојковић2. разред
класа: Ива Миланов
I награда
Анастасја Прибиловић, 4. разред
класа: Ива Миланов
I награда
Милица Васић, 5. разред
класа: Ива Миланов
II награда
ЕПТА – МЕЂУНАРОДНО НАТЈЕЦАЊЕ ЗА МЛАДЕ ПИЈАНИСТЕ, ОСИЈЕК
Галина Николин, 2. разред средње
класа: Сандра Петковић
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ
Галина Николин, 2. разред средње
класа: Сандра Петковић
Лауреат
Катарина Лемајић, 4. разред
класа: Ивана Комненић
II награда
Ања Вуцо, 4. разред
класа: Вера Јашмак
III награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА, ШАБАЦ
Галина Николин, 2. разред средње
класа: Сандра Петковић
I награда

ГУДАЧКИ ОДСЕК

„МЛАДИ ВИРТУОЗ“, БЕОГРАД (мај 2015.)
Арсић Тара, 2. разред виолине
класа: Светлана Димитријевић
II награда
Прочковић Нађа, 3. разред виолине
класа: Лара Обреновић
III награда
МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“, МЛАДЕНОВАЦ (мај 2015. године)
ВИОЛИНА
Ана Пејчиновић, припремни разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Исидора Костић2. разред
класа: Ивана Мандић
I награда
Катарина Миливојевић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Јелена Лунић, 3. разред
класа: Иван Сименуновић
II награда
Сергеј Мартић, 5. разред
класа: Иван Сименуновић
II награда
Нада Симић3. разред
класа: Иван Сименуновић
III награда
МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ГУДАЧА „СТРИНГФЕСТ“, СРЕМСКА МИТРОВИЦА
ВИОЛИНА (13. – 17. мај 2015. год.)
Јана Стојковић, 2. разред средње
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
Павле Стојковић, 5. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
II награда
ВИОЛОНЧЕЛО (13. – 17. мај 2015. год.)
Огњен Драшковић, 5. разред
класа: Исидора Мирковић
II награда
КОНТРАБАС (13. – 17. мај 2015. год.)
Дамјан Максимовић, 1. разред средње
класа: ;Магдалена Ранчић
I награда
59. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА 
ВИОЛОНЧЕЛО (7. – 13. мај 2015. године)
Огњен Драшковић, 5. разред
класа: Исидора Мирковић
II награда
13. ФЕСТИВАЛ МШ“ПЕТАР СТОЈАНОВИЋ“, УБ
ВИОЛИНА (април 2015. год.)
Александар Стојановић, 4. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
Павле Стојковић, 5. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
II награда
8. МЕЂУНАРОДНИ МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ У АРАНЂЕЛОВЦУ
ВИОЛИНА (22.март 2015. год.)
Душан Радоичић, 2. разред           
класа: Светлана Димитријевић
I награда

 ДУВАЧКИ ОДСЕК

59. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА 
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
XII ТАКМИЧЕЊЕ ДРВЕНИХ ДУВАЧА. ПОЖАРЕВАЦ
Јана Јанићијевић, 3. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
II награда
МЕЂУНАРОДНО НАТЈЕЦАЊЕ ДРВЕНИХ И ЛИМЕНИХ ПУХАЧА, ВАРАЖДИН
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
СМОТРА МУЗИЧКИХ ТАЛЕНАТА СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ
Дамјан Војводић, 1. разред трубе
класа: Новак Мијовић
I награда
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
Јана Јанићијевић, 3. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
II награда
Јована Јовановић, 1. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
III награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“ (27 фебруар.-3. март 2015. године)
Јана Јанићијевић, 3. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
МЕМОРИЈАЛ „ДУШАН ПРОТИЋ“ (27. фебруар 2015. године)
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
лауреат
Урош Јовичић, 3. разред средње тромбона
класа: Вера Ристић
I награда

СОЛО ПЕВАЊЕ

ФЕСТИВАЛ СЛОВЕНСКЕ МУЗИКЕ (18.-24. април 2015. год.)
Силван Јанковић, 2 разред средње
класа: Мaрија Митић Васић
II награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (март 2015.)
Маја Павковић, 4. разред средње
класа: Кристина Ашковић
III награда

ГИТАРА

„МЛАДИ ВИРТУОЗ“, БЕОГРАД (22.-29. мај 2015.)
Дашић Василија3. разред
класа: Ангел Шијаков
I награда

ХАРМОНИКА

ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ „МЕХФЕСТ“ (13.-15. март 2015. године)
Василије Петричевић, 3. разред
класа: Лазар Екмеџић
II награда

КАМЕРНА МУЗИКА И ОРКЕСТАР

59. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА  (7. – 13. мај 2015. године)
ДУО МАРИНКОВИЋ
Мина Митровић
, виолончело
класа: Исидора Мирковић
Татјана Врачар, контрабас
класа: Магдалена Ранчић
II награда
ОРКЕСТАР МАРИНКОВИЋ
диригент: Иван Симеуновић
II награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (март 2015. год.)
ТРИО „МАРИНКОВИЋ“
Душан Пешић
, 2 разред средње виолине
Јана Стојковић, 2. разред средње виолине
Галина Николин, 2. разред средње клавира
класа: Иван Симеуновић
II награда
ТРИО „ТЕЛЕМАН“
Јована Јовановић, 
1. разред средње флауте
Љиљана Сарић, 1. разред средње контрабаса
Изабела Цонев, 1. разред средње клавира
класа: Смиљана Младеновић
III награда
ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ТАЛЕНАТА  „МИТА ТОПАЛОВИЋ“ (7. фебруар 2015. године)
КАМЕРНИ ТРИО
Душан Пешић
, 2 разред средње виолине
Јана Стојковић, 2. разред средње виолине
Галина Николин, 2. разред средње клавира
класа: Иван Симеуновић
I награда

СОЛФЕЂО

ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ СОЛФЕЂИСТА, ПОЖАРЕВАЦ (6.-7. март 2015. године)
Наташа Шормаз, 5. разред
класа: Тијана Симоновић
I награда
Огњен Николић, 4. разред
класа: Тијана Симоновић
похвала