Концертне активности у априлу, мају и јуну

Последњих месеци ове школске године, организовано је неколико наступа на којима су наши ученици представили:

12. aприл 2016. године, Дечији културни центар

Промоција антологије песама за децу и младе „Оловка веселог срца“ Милана Мрдаља – Мрђе и

Приредба у част награђених ученика на литерарном конкурсу „Брана Цветковић“

У музичком делу су учествовали као солисти и као камерни извођачи следећи ученици клавирског одсека: Вишња Митровић (1.раз. ОМШ, кл. Душица Урошевић), Давид Кувељић (2.раз. СМШ, кл. Душица Урошевић), Ева Драгојевић (1. раз. СМШ, кл. Вук Јовановић), Марк Курманбајев (1. раз. СМШ, кл. Марија Митић Васић). У програму су учествовали и наставници школе Вјера Аџић (сопран) и Душица Урошевић (клавир) и извеле су композицију Г. Ф. Хендла : „Come, and trip it“.

25. април 2016. године, МШ „Јосиф Маринковић“

У сали школе одржан је концерт матураната на иницијативу Ученичког парламента. На концерту су учествовале: Тамара Ковачевић (виолина, кл. Душица Секулић Стојковић), Ана Митић (клавир, кл. Марија Симић), Мирјана Томић (виолина, кл. Љиљана Чанић), Јана Недељковић (флаута, кл. Константин Мирковић) и Јана Јанићијевић (флаута, кл. Марина Ненадовић).

21. мај 2016. године, Музеј позоришне уметности

У Музеју позоришне уметности је одржан концерт награђених ученика у школској 2015/2016 години.

10. јун 2016. године, Музеј Народног позоришта

Ученик наше школе, Лазар Мухадиновић (1. раз. СМШ флауте) је одржао солистички концерт. На програму су била дела Мукеа, Калауа, Марчела, Дебисија и Енеска.

Лазар Мухадиновић
Лазар Мухадиновић, 1. разред СМШ флауте

30. јун 2016. године, Галерија САНУ

Наша ученица 3. разреда СМШ, Галина Николин је одржала солистички концерт у Галерији САНУ, а на програму су била дела Баха, Бетовена, Шопена и А. Вујића.