Школска 2016/2017

КЛАВИР

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (25. март – 9. април 2017. године)
Катарина Лемајић, 6. разред ОМШ
класа: мр Ивана Комненић
II награда
Николина Коларевић, 3. разред ОМШ
класа: Вера Јашмак
II награда
Ева Драгојевић, 2. разред СМШ
класа: Вук Јовановић
III награда
10. МЕЂУНАРОДНИ МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ, АРАНЂЕЛОВАЦ (10.-19. март 2017. године)
Катарина Лемајић, 6. разред ОМШ
класа: мр Ивана Комненић
I награда
21. МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА, ШАБАЦ (1.-5. март 2017. године)
Галина Николин, 4. разред СМШ
класа: Сандра Петковић
I награда

 

ГУДАЧКИ ОДСЕК

ОТВОРЕНО ТАКМИЧЕЊЕ ГУДАЧА „ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ“  (8.-9. април 2017. године)
Дуња Савић, 2. разред виолине ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Тара Арсић, 4. разред виолине ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Душан Радоичић, 4. разред виолине ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Нађа Прочковић, 5. разред виолине ОМШ
класа: Лара Обреновић
I награда
Дуња Михаиловић, 1. разред виолине ОМШ
класа: Лука Марковић
I награда
ФЕСТИВАЛ ГУДАЧА У ШАПЦУ (април 2017. године)
Дуња Савић, 2. разред виолине ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Тара Арсић, 4. разред виолине ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Душан Радоичић, 4. разред виолине ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Огњен Драшковић, 1. разред виолончела СМШ
класа: Исидора Мирковић 
I награда
Мина Митровић, 2. разред виолончела СМШ
класа: Исидора Мирковић
I награда

ДУВАЧКИ ОДСЕК

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (25. март – 9. април 2017. година)
Марко Сретеновић, 3. разред флауте ОМШ
класа: Марина Ненадовић
I награда
Лазар Мухадиновић, 2. разред флауте СМШ
класа: Марина Ненадовић
I награда
Јована Јовановић, 3. разред флауте СМШ
класа: Марина Ненадовић
III награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“ (март 2017. године)
Лазар Мухадиновић, 2. разред флауте СМШ
класа: Марина Ненадовић
Лауреат
Јована Јовановић, 3. разред флауте СМШ
класа: Марина Ненадовић
II награда

ГИТАРА

ВОЈВОДИНА GUTAR FEST (31. март – 2. април 2017. година)
Наташа Шормаз, 1.разред гитаре СМШ
класа: Урош Теофиловић
III награда

СОЛО ПЕВАЊЕ

СРПСКА СОЛО ПЕСМА, МЛАДЕНОВАЦ (19.-20. новембар 2016. године)
Страхиња Киселчић, 1. разред ОМШ
класа: Кристина Ашковић
I награда
Сташа Лекић, 1. разред СМШ
класа: Кристина Ашковић
III награда
Тамара Митровић, 3. разред СМШ
класа: Кристина Ашковић
III награда

ХАРМОНИКА

ИНТЕРНАЦИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ „МЕХФЕСТ“  (8.-11. април 2017. године)
Мила Панић, 2. разред ОМШ
класа: Милан Каназир
I награда
Василије Петричевић, 5. разред ОМШ
класа: Лазар Екмеџић
II награда
БЕОГРАДСКИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ (1.-9. април 2017. године)
Мила Панић, 2. разред ОМШ
класа: Милан Каназир
I награда
Василије Петричевић, 5. разред ОМШ
класа: Лазар Екмеџић
II награда

 

СОЛФЕЂО И ТЕОРИЈА МУЗИКЕ

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ПЕТАР КОЊОВИЋ“ 
СОЛФЕЂО
Тадија Петровић, 4. разред OМШ
класа: Милица Васић
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРИЈЕ, БЕОГРАД (10.-11. децембар 2016. године)
ТЕОРИЈА МУЗИКЕ
Тина Томановић, 1. разред СМШ
класа: Снежана Самарџић
I награда
Ана-Марија Лазовић, 2. разред СМШ
класа: Снежана Самарџић
III награда

 

КАМЕРНА МУЗИКА

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (25. март – 9. април 2017. године)
КАМЕРНИ ТРИО
Давид Кувељић3. разред клавира СМШ
Наташа Шормаз, 1. разред гитаре СМШ
Тамара Митровић, 3. разред соло певања СМШ
класа: Душица Урошевић
II награда
Јована Јовановић3. разред флауте СМШ
Ева Драгојевић, 2. разред клавира СМШ
Мина Митровић, 2. разред виолончела СМШ
класа: Смиљана Младеновић
III награда