Меморијал „Аца Панић“, Младеновац

КЛАВИР (16.-18. мај 2017. године)
Teа Ајдер, 2. разред
класа: Ивана Комненић
I награда
Ленка Ратковић, 3. разред
класа: Ивана Комненић
I награда
Катарина Лемајић, 6. разред
класа: Ивана Комненић
I награда
Марија Павловић, 4. разред
класа: Милош Станојевић
II награда
ХАРМОНИКА (16.-18. мај 2017. године)
Мина Панић, 2. разред
класа: Милан Каназир
I награда
ВИОЛИНА (16.-18. мај 2017. године)
Душан Радивојевић, 1. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Јанко Јанковић, 2. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Светислав Јанковић, 2. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
ДУО Јанковић
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Ангелина Спасић, 4. разред
класа: Драгана Грујић
I награда
Катарина Милојевић, 5. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Александра Стојановић, 6. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда

 

КЛАВИР (мај 2016. године)
Иван Богдановић, 1. разред
класа: Маја Кољчицки
I награда
(ЛАУРЕАТ)
Јелисавета Милић, 2. разред
класа: Маја Кољчицки
I награда
Сташа Станковић, 1. разред
класа: Маја Кољчицки
I награда
Маша Гавриловић, 1. разред
класа: Маја Кољчицки
II награда
ХАРМОНИКА (мај 2016. године)
Мина Панић, 1. разред
класа: Милан Каназир
I награда
ВИОЛИНА (мај 2016. године)
Ана Пејчиновић, 1. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Дуња Савић, 1. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Душан Радоичић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Мила Рончевић,  1. разред
класа: Лара Обреновић
I награда
Нађа Прочковић, 4. разред
класа: Лара Обреновић
I награда
Катарина Милојевић, 4. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
ОРКЕСТАР (мај 2016.)
Оркестар „Маринковић“
диригент: Иван Симеуновић
I награда

 

ВИОЛИНА (мај 2015. године)
Ана Пејчиновић, припремни разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Исидора Костић2. разред
класа: Ивана Мандић
I награда
Катарина Миливојевић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Јелена Лунић, 3. разред
класа: Иван Сименуновић
II награда
Сергеј Мартић, 5. разред
класа: Иван Сименуновић
II награда
Нада Симић3. разред
класа: Иван Сименуновић
III награда

 

ВИОЛИНА (20.-22. мај 2014. године)
Исидора Костић, 1. разред
класа: Иван Симеуновић
I награда
Ирина Цветић, 1. разред
класа: Иван Симеуновић
I награда
Јелена Лунић, 2. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
Нада Симић, 2. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
Сергеј Мартић, 4. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
ХАРМОНИКА (20.-22. мај 2014. године)
Лука Перуничић, 2. разред
класа: Стефан Ушљебрка
II награда