Школска 2015/2016

КЛАВИРСКИ ОДСЕК

МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“ (17. – 19. мај 2016. године)
Иван Богдановић, 1. разред
класа: Маја Кољчицки
I награда
(ЛАУРЕАТ)
Јелисавета Милић, 2. разред
класа: Маја Кољчицки
I награда
Сташа Станковић, 1. разред
класа: Маја Кољчицки
I награда
Маша Гавриловић, 1. разред
класа: Маја Кољчицки
II награда
ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (7.-13. мај 2016.)
Анастасија Пребиловић, 5, разред клавира
класа: Ива Миланов
I награда
XXI MEЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ПЕТАР КОЊОВИЋ“ (6. – 12. мај 2016.)
Галина Николин, 3. разред клавира
класа: Сандра Петковић
II награда
БЕОГРАДСКИ ШОПЕН ФЕСТ (26. фебруар – 1. март  2016.)
Галина Николин, 3. разред клавира
класа: Сандра Петковић
I награда

ГУДАЧКИ ОДСЕК

МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“ (17. – 19. мај 2016. године)
ВИОЛИНА
Ана Пејчиновић, 1. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Дуња Савић, 1. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Душан Радоичић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Мила Рончевић,  1. разред
класа: Лара Обреновић
I награда
Нађа Прочковић, 4. разред
класа: Лара Обреновић
I награда
Катарина Милојевић, 4. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (7. – 13. мај 2016. год.)
Павле Стојковић, 6. разред виолине
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ У РИМУ „Premio Clivis“ (29. aприл – 1. мај 2016. год.)
Јана Стојковић, 3. разред средње
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
Павле Стојковић, 6. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
II награда
Душан Пешић, 3. разред средње
класа: Душица Секулић Стојковић
III награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (април 2016. год.)
КОНТРАБАС 
Лука Хаџић, 3. разред 
класа: Магдалена Ранчић
I награда
ВИОЛОНЧЕЛО
Огњен Драшковић, 6. разред
класа: Исидора Мирковић
I награда
Милена Јанковић, 4. разред
класа: Исидора Мирковић
II награда
Мина Митровић, 1. разред средње
класа: Исидора Мирковић
III награда
ВИОЛИНА
Павле Стојковић, 6. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
Јана Стојковић, 3. разред средње
класа: Душица Секулић Стојковић
II награда
Александар Стојановић, 5. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
V ФЕСТИВАЛ ГУДАЧА, ШАБАЦ
ВИОЛИНА (2. и 3. април 2016. године)
Јана Стојковић, 3. разред СМШ
класа: Душица Секулић Стојковић
Лауреат
Александар Стојановић, 5. разред ОМШ
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Павле Стојковић, 6. разред ОМШ
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
Душан Пешић, 3. разред СМШ
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
V ФЕСТИВАЛ ГУДАЧА, ШАБАЦ
ВИОЛОНЧЕЛО (2. и 3. април 2016. године)
Милена Јанковић, 4. разред ОМШ
класа: Исидора Мирковић
I награда
Огњен Драшковић, 6. разред ОМШ
класа: Исидора Мирковић
I награда
ОТВОРЕНО ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ГУДАЧА „ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ“
ВИОЛИНА (26. и 27. март 2016. год.)
Ана Пејчиновић, 1. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Јанко Јанковић, 1. разред
класа: Љиљана Анакиев Грујић
I награда
Павле Стојковић, 5. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
Тара Арсић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
I награда
Владимир Крантић, 2. разред
класа: Иван Симеуновић
I награда
Тина Томановић, 6. разред
класа: Драгана Грујић
I награда
Душан Радоичић, 3. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
Зорица Крантић, 5. разред
класа: Иван Симеуновић
II награда
Јелена Лунић, 4. разред
класа: Иван Симеуновић
III награда
Саша Михаиловић, 6. разред
класа: Љиљана Чанић
III награда
Сергеј Мартић, 6. разред
класа: Иван Симеуновић
III награда
ОТВОРЕНО ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ ГУДАЧА „ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ“
КОНТРАБАС (26. и 27. март 2016.године)
Александар Ајанди, 3. разред
класа: Магдалена Ранчић
III награда

ДУВАЧКИ ОДСЕК

ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (7.-13. мај 2016.)
Дамјан Војводић, 2. разред трубе
класа: Новак Мијовић
II награда
XXI MEЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ПЕТАР КОЊОВИЋ“ (6. – 12. мај 2016.)
Лазар Мухадиновић, 1. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда
13. ТАКМИЧЕЊЕ ДРВЕНИХ ДУВАЧА, ПОЖАРЕВАЦ (21.-24. април 2016.)
Лазар Мухадиновић, 1. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда
Јана Јанићијевић, 4. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
II награда
МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ПУХАЧА, ВАРАЖДИН (8.-15. април 2016.)
Илија Станић, 1. разред средње тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
МЕМОРИЈАЛ „ДУШАН ПРОТИЋ“ (27. фебруар – 7. март 2016.)
Илија Станић, 1. разред средње тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
„ДАВОРИН ЈЕНКО“, БЕОГРАД (4.-8. март 2016.)
Марко Сретеновић, 2. разред флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда
Лазар Мухадиновић, 1. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
I награда
Јана Јанићијевић, 4. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
II награда
Дамјан Војводић, 2. разред трубе
класа: Новак Мијовић
III награда

СОЛО ПЕВАЊЕ

„ЛАЗАР ЈОВАНОВИЋ“, БЕОГРАД  (10. децембар 2015. год.)
Силван Јанковић, 3 разред средње
класа: Кристина Ашковић
I награда
„НИКОЛА ЦВЕЈИЋ“, РУМА  (27.-28. новембар 2015. год.)
Силван Јанковић, 3 разред средње
класа: Кристина Ашковић
I награда
„СРПСКА СОЛО ПЕСМА“, МЛАДЕНОВАЦ  (14.-15. новембар 2015. год.)
Силван Јанковић, 3 разред средње
класа: Кристина Ашковић
I награда

ХАРМОНИКА

МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“ (17. – 19. мај 2016. године)
Мина Панић, 1. разред
класа: Милан Каназир
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (април 2016. год.)
ХАРМОНИКА
Василије Петричевић, 4. разред
класа: Лазар Екмеџић
III награда
БЕОГРАДСКИ ФЕСТИВАЛ ХАРМОНИКЕ (27.3. – 3.4.2016. године)
Мила Панић, 1. разред ОМШ хармонике
класа: Милан Каназир
I награда
Василије Петричевић, 4. разред ОМШ хармонике
класа: Лазар Екмеџић
I награда

ГИТАРА

ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (7- 13. мај 2016. год.)
Милун Шуњеварић, 6. разред
класа: Урош Теофиловић
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (април 2016. год.)
ГИТАРА
Милун Шуњеварић, 6. разред
класа: Урош Теофиловић
II награда
Магдалена Лемајић, 2. разред
класа: Урош Теофиловић
II награда
Глигорије Потић, 3. разред
класа: Александар Краљевић
III награда
Василија Дашић, 4. разред
класа: Ангел Шијаков
III награда
Наташа Шормаз, 6. разред
класа: Урош Теофиповић
III награда
Воја Милчић, 3. разред
класа: Александар Краљевић
похвала

КАМЕРНА МУЗИКА, ХОР И ОРКЕСТАР

МЕМОРИЈАЛ „АЦА ПАНИЋ“ (17. – 19. мај 2016. године)
Оркестар „Маринковић“
диригент: Иван Симеуновић
I награда
ФЕДЕХО (12. – 14. мај 2016)
ХОР МШ „ЈОСИФ МАРИНКОВИЋ“
диригент: Милан Вукајловић
III награда
ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ И БАЛЕТСКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (7. -13. мај 2016. год.)
ДУО ГИТАРА
Наташа Шормаз, 6. разред гитаре
Милун Шуњеварић, 6. разред гитаре
класа: Урош Теофиловић
I награда
РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ (април 2016. год.)
ДУО СА КЛАВИРОМ
SLIDE AND PIANO FACTORУ
Галина Николин, 3. разред средње клавира
Илија Станић, 1. разред средње тромбона
класа: Сандра Петковић и Вера Ристић
I награда
„МИТА ТОПАЛОВИЋ“, ПАНЧЕВО (20. март 2016.)
SLIDE AND PIANO FACTORУ
Галина Николин, 3. разред средње клавира
Илија Станић, 1. разред средње тромбона
класа: Вера Ристић
I награда
„ДАВОРИН ЈЕНКО“, БЕОГРАД (4.-8. март 2016.)
SLIDE AND PIANO FACTORУ
Галина Николин, 3. разред средње клавира
Илија Станић, 1. разред средње тромбона
класа: Вера Ристић
I награда

 

СОЛФЕЂО И ТЕОРИЈА МУЗИКЕ

XIV ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ СОЛФЕЂИСТА, ПОЖАРЕВАЦ (11.-12. март 2016.)
Ања Вуцо, 5 разред 
класа: Тијана Матић 
I награда