Учешће професора наше школе у реализацији музичко-књижевног издања „Радости стварања“

Промоција музичко-књижевног издања “Радости стварања“ композитора Зорана Јовановића, које су приредили Академија уметности и Удружење “Да се ИзвоЗди“, одржана je у суботу, 04. новембар 2017. године,  у Амфитеатару Народне библиотеке Србије у Београду.

На издању се налазе песме којима су велики песници обогатили српску баштину, a у интерпретацијама које су забележeне, један од солиста била је Дијана Мартиновић, сопран, професор наше школе.

У музичком делу програма на промоцији, учествовала је Ива Миланов, клавир, такође професор наше школе.