Распоред полагања пријемних испита за основну музичку школу, за школску 2020/21. годину

Пријемни испити за први разред основне музичке школе, за школску 2020/21. годину, одржаће се у матичној школи и на издвојеним одељењима.

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ НОВИ БЕОГРАД:

Пријемни испити биће одржани: 10.06, 17.06, и 24.06. од 15 до 17 часова у учионици солфеђа музичке школе у ОШ „Марко Орешковић“ на Новом Београду.

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ КАРАБУРМА:

Координатор одељења Светлана Димитријевић, мејл адреса: cecakrstic77@yahoo.com, ће остварити контакт са свим заинтересованим родитељима и договорити се о даљем току поступка.

Уколико сте заинтересовани, а нисте до сада електронски пријављени, јавите се координатору одељења на наведену мејл адресу.

МАТИЧНА ШКОЛА:

За кандидате који су до сада послали електронски Пријаву, за матичну школу (Крунска 8), пријемни ће бити одржан 07. јуна, а тачан распоред полагања можете видети овде.

За све који желе да полажу пријемни испит а нису се пријавили електронском пријавом, пријемни испит ће се одржати 07. јуна, од 11.50 до 15.00 часова.

Музичка школа "Јосиф Маринковић"

Крунска 8 11000 Београд Телефон: (011) 3236 504 Е-маил: muzicka@josifmarinkovic.edu.rs