Републичко такмичење музичких школа Србије

КЛАВИР (25. март – 9. април 2017. године)
Катарина Лемајић, 6. разред ОМШ
класа: мр Ивана Комненић
II награда
Николина Коларевић, 3. разред ОМШ
класа: Вера Јашмак
II награда
Ева Драгојевић, 2. разред СМШ
класа: Вук Јовановић
III награда
ФЛАУТА (25. март – 9. април 2017. година)
Марко Сретеновић, 3. разред флауте ОМШ
класа: Марина Ненадовић
I награда
Лазар Мухадиновић, 2. разред флауте СМШ
класа: Марина Ненадовић
I награда
Јована Јовановић, 3. разред флауте СМШ
класа: Марина Ненадовић
III награда
КАМЕРНИ ТРИО (25. март – 9. април 2017. година)
Давид Кувељић, 3. разред клавира СМШ
Наташа Шормаз, 1. разред гитаре СМШ
Тамара Митровић, 3. разред соло певања СМШ
класа: Душица Урошевић
II награда
Јована Јовановић, 3. разред флауте СМШ
Ева Драгојевић, 2. разред клавира СМШ
Мина Митровић, 2. разред виолончела СМШ
класа: Смиљана Младеновић
III награда

 

ДУО СА КЛАВИРОМ (април 2016. год.)
SLIDE AND PIANO FACTORУ
Галина Николин, 3. разред средње клавира
Илија Станић, 1. разред средње тромбона
класа: Сандра Петковић и Вера Ристић
I награда
КОНТРАБАС (април 2016. год.)
Лука Хаџић, 3. разред 
класа: Магдалена Ранчић
I награда
ВИОЛОНЧЕЛО (април 2016. год.)
Огњен Драшковић, 6. разред
класа: Исидора Мирковић
I награда
Милена Јанковић, 4. разред
класа: Исидора Мирковић
II награда
Мина Митровић, 1. разред средње
класа: Исидора Мирковић
III награда
ВИОЛИНА (април 2016. год.)
Павле Стојковић, 6. разред
класа: Душица Секулић Стојковић
I награда
Јана Стојковић, 3. разред средње
класа: Душица Секулић Стојковић
II награда
Александар Стојановић, 5. разред
класа: Светлана Димитријевић
II награда
ГИТАРА (април 2016. год.)
Милун Шуњеварић, 6. разред
класа: Урош Теофиловић
II награда
Магдалена Лемајић, 2. разред
класа: Урош Теофиловић
II награда
Глигорије Потић, 3. разред
класа: Александар Краљевић
III награда
Василија Дашић, 4. разред
класа: Ангел Шијаков
III награда
Наташа Шормаз, 6. разред
класа: Урош Теофиповић
III награда
Воја Милчић, 3. разред
класа: Александар Краљевић
похвала
ХАРМОНИКА (април 2016. год.)
Василије Петричевић, 4. разред
класа: Лазар Екмеџић
III награда

 

ФЛАУТА (март 2015. год.)
Јана Јанићијевић, 3. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
II награда
Јована Јовановић, 1. разред средње флауте
класа: Марина Ненадовић
III награда
КАМЕРНИ АНСАМБЛИ (март 2015. год)
ТРИО „МАРИНКОВИЋ“
Душан Пешић
, 2. разред средње виолине
Јана Стојковић, 2. разред средње виолине
Галина Николин, 2. разред средње клавира
класа: Иван Симеуновић
II награда
ТРИО „ТЕЛЕМАН“
Јована Јовановић, 
1. разред средње флауте
Љиљана Сарић, 1. разред средње котрабаса
Изабела Цонев, 1. разред средње клавира
класа: Смиљана Младеновић
III награда
КЛАВИР (март 2015. год.)
Галина Николин, 2. разред средње клавира
класа: Сандра Петковић
Лауреат
СОЛО ПЕВАЊЕ (март 2015. год.)
Маја Павковић, 4. разред средње соло певања
класа: Кристина Ашковић
III награда
ТРУБА (март 2015. год.)
Дамјан Војводић, 1. разред трубе 
класа: Новак Мијовић
I награда
ТРОМБОН (март 2015. год.)
Илија Станић, 4. разред тромбона
класа: Вера Ристић
I награда

 

ГИТАРА (2014. година)
Милун Шуњеварић, 3. разред
класа: Урош Теофиловић
I награда
(2. у укупном
пласману)
Димитрије Младеновић,
класа: Ангел Шијаков
I награда
(5. у укупном
пласману)
Василије Јашић,
класа: Ангел Шијаков
II награда
Алекса Ђурђевић,
класа: Јана Миленковић
II награда
Вања Гачић,
класа: Банко Банковић
похвала
ВОКАЛНО-ИНСТРУМЕНТАЛНИ ДУО (2014. година)
Ања Шукунда, соло певање, 4. разред средње
класа: Вјера Аџић
Јелена Стевановић, клавир, 3. разред средње
класа: Душица Урошевић
II награда
КАМЕРНИ ДУО, ДУО СА КЛАВИРОМ (2014. година)
Илија Станић, тромбон, 3. разред 
класа: Вера Ристић 
Ана Марија Лазовић, клавир, 5. разред
класа: Душица Урошевић
II награда

 

 

ТРУБА (2013. година)
Андрија Гавриловић, 3. разред средње
класа: Новак Мијовић
лауреат
Никола Вуковић, 4. разред средње
класа: Драгослав Станисављевић
II награда
Александар Лазић, 4. разред
класа: Новак Мијовић
II награда
КЛАВИР (2013. година)
Галина Николин, 5. разред
класа: Сандра Петковић
лауреат
Катарина Лемајић, 2. разред
класа: мр Ивана Комненић
II награда
Петар Ћалић, 5. разред
класа: Марија Симић
III награда
ФЛАУТА (2013. година)
Петар Ивановић, 4. разред средње
класа: Константин Мирковић
II награда
Милан Ивановић, 4. разред средње
класа: Константин Мирковић
II награда
Ана Васиљевић, 3. разред средње
класа: Константин Мирковић
III награда
СОЛО ПЕВАЊЕ (2013. година)
Ања Шукунда, 3. разред средње
класа: Вјера Аџић
II награда
Маја Павковић, 2. разред средње
класа: Дијана Лончаревић
II награда
Марија Глигоревић, 4. разред средње
класа: Наталија Радић
III награда
ТРОМБОН (2013. година)
Илија Станић, 2. разред
класа: Вера Ристић
II награда